Logi sisse

Koolielu

Pedagoogid

 

Anne-Ly Erik annely.erik(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja 
Kaja Kuuseok kaja.kuuseok(at)lagedi.edu.ee eesti keel, kirjandus
Elve Luik elve.luik(at)lagedi.edu.ee

keemia, füüsika

Natalja Lavrova natalja.lavrova(at)lagedi.edu.ee

inglise keel

Pilvi Leemets pilvi.leemets(at)lagedi.edu.ee

matemaatika, õpiabirühma õpetaja

Tiina Mürgimäe tiina.murgimae(at)lagedi.edu.ee

kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus (lapsehoolduspuhkusel)

Mai Laksberg  mai.laksberg(at)lagedi.edu.ee

kunstiõpetus, käsitöö, kodundus

Tiina Ojabstein tiina.ojabstein(at)lagedi.edu.ee

logopeed, eesti keel, rahvatantsu õpetaja

Silvi Paramonova silvi.paramonova(at)lagedi.edu.ee

vene keel

Sirje Piho sirje.piho(at)lagedi.edu.ee

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Tiina Puuste tiina.puuste(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja

Pille Rask pille.rask(at)lagedi.edu.ee

kehaline kasvatus, inimeseõpetus

Katri Sild katri.sild(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja

Helbe Sinimeri helbe.sinimeri(at)lagedi.edu.ee

pikapäevarühma õpetaja

Maimo Freirik maimo.freirik(at)lagedi.edu.ee

pikapäevarühma õpetaja

Svetlana Soosalu svetlana.soosalu(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja, inglise keel

Silja Tammeleht silja.tammeleht(at)lagedi.edu.ee

muusikaõpetus

Eda Tuvikene eda.tuvikene(at)lagedi.edu.ee

matemaatika

Pille Türner pille.tyrner(at)lagedi.edu.ee

bioloogia, geograafia, loodusõpetus

Merilin Uder merilin.uder(at)lagedi.edu.ee

sotsiaalpedagoog (lapsehoolduspuhkusel)

Agnes Alvela agnes.alevela(at)lagedi.edu.ee

sotsiaalpedagoog

Timo Varblas timo.varblas(at)lagedi.edu.ee

töö- ja tehnoloogiaõpetus

Liisi Vesselov liisi.vesselov(at)lagedi.edu.ee

loovliikumine

Kaie Väinsalu kaie.vainsalu(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja, õpiabirühma õpetaja

Hannes Raimets hannes.raimets(at)lagedi.edu.ee

arvutiõpetus

Viivika Ojalill viivika.ojalill(at)lagedi.edu.ee

eripedagoog