Logi sisse

Koolielu

emad2014

Pedagoogid

1376161 654219771277295 1424738602 n

 

 

Henton Figueroa Aste   majandusõpetus
Anne-Ly Erik anne-ly.erik(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja (lapsehoolduspuhkusel)
Eve Klävin eve.klavin(at)lagedi.edu.ee eesti keel, kirjandus, inglise keel
Harri Kõo  harri.koo(at)lagedi.edu.ee

keemia, füüsika

Kersti Kärner  kersti.karner(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja

Natalja Lavrova natalja.lavrova(at)lagedi.edu.ee

inglise keel

Pilvi Leemets pilvi.leemets(at)lagedi.edu.ee

õpiabirühma õpetaja, eesti keel

Sille Lihulinn sille.lihulinn(at)lagedi.edu.ee

bioloogia, geograafia, loodusõpetus

Tiina Mürgimäe tiina.murgimae(at)lagedi.edu.ee

kunstiõpetus, käsitöö

Tiina Ojabstein tiina.ojabstein(at)lagedi.edu.ee

logopeed, eesti keel

Silvi Paramonova silvi.paramonova(at)lagedi.edu.ee

vene keel

Sirje Piho sirje.piho(at)lagedi.edu.ee

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

Tiina Puuste tiina.puuste(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja, matemaatika

Pille Rask pille.rask(at)lagedi.edu.ee

kehaline kasvatus, inimeseõpetus

Katri Sild katri.sild(at)lagedi.edu.ee

 klassiõpetaja, eesti keel

Helbe Sinimeri helbe.sinimeri(at)lagedi.edu.ee

pikapäevarühma kasvataja

Silja Tammeleht silja.tammeleht(at)lagedi.edu.ee

muusikaõpetus

Eda Tuvikene eda.tuvikene(at)lagedi.edu.ee

matemaatika

Anastassia Trohleva anastassia.trohleva(at)lagedi.edu.ee

liikumisõpetaja

Pille Türner pille.tyrner(at)lagedi.edu.ee

bioloogia, geograafia, loodusõpetus(lapsehoolduspuhkusel)

Merilin Uder merilin.uder(at)lagedi.edu.ee

sotsiaalpedagoog

Timo Varblas timo.varblas(at)lagedi.edu.ee

tööõpetus

Liisi Vesselov liisi.vesselov(at)lagedi.edu.ee

tantsuõpetus, meediaõpetus, inglise keel

(lapsehoolduspuhkusel)

Kaie Väinsalu kaie.vainsalu(at)lagedi.edu.ee

klassiõpetaja, matemaatika

Hannes Raimets hannes.raimets(at)lagedi.edu.ee

arvutiõpetus

Viivika Ojalill viivika.ojalill(at)lagedi.edu.ee

eripedagoog