Üldinfo
Lagedi Kooli sümboolikaga mütsi ja vesti kandmise traditsioon sai alguse 2012/2013 õa. Alates 2016/2017 õa. on Lagedi Kooli õpilastel koolivormi kandmine kohustuslik (vt. Lagedi Kooli koolivormi statuuti).

Lagedi Kooli koolivormi valmistajaks on OÜ NORRISON

Koolivormi tellimine:

Tellimisperiood 27.aprill – 26.juuni tellimused saate kätte koolist augusti lõpus. Täpsem info tellimiskeskkonnas.

Tellimisperiood 27.august – 20.september tellimused saate kätte koolist oktoobri lõpus. Täpsem info tellimiskeskkonnas.

KOOLIVORMI TELLIMISE JA OSTMISE ÜLDINFO SIIT!

KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE SIIT!

KOOLIVORMI E-POOD on avatud aastaringselt.

Tellimisperioodi väliselt on võimalik tellida üksikult kudumeid, polosid ja aksessuaare. Igale tootele lisandub 15 eurot üksiktellimuse tasu. Oma soovist teatada info@norrison.ee

Aastaringselt on võimalik osta embleemita koolivormi elemente (mustad püksid, seelikud, triiksärgid jne.) Norrisoni e-poest norrison.ee,  e-koolivorm http://norrison.ee/26-e-koolivorm. Tarneaeg 6 tööpäeva möödudes. Ostetud tootete saatmise variandid on  Omniva postiteenus või WW-Passaaz  Norrisoni pood.

Vestid on valmistatud 50% peenest meriino villast ja 50% polüakrüülist.
Laste vestid tellitakse pikkuse järgi. Erimõõtmetes vestide tellimiseks tuleb lisaks pikkusele lisada ka lapse rinna-, vöö- ja puusaümbermõõt. Soovitame tellida vähemalt 1-2 numbrit suurema vesti (lapsed), kuna vestid ei vasta standardsuurustele. Naiste ja meeste vestide tellimisel tuleb ära märkida nii suurusenumber kui ka kasv.

Koolimütsi tellimine:
Koolimütside tellimisperioodid on samad, mis koolivormidel.

Koolimüsti tellimiseks on vajalik teada peaümbermõõtu. Koolimütside tellimuse esitab kool. Vastavalt tellimusele koostab Rae valla rahandusamet lapsevanemale arve.

Koolimütsi tellimuse saab esitada sekretärile e-maili teel (sekretar(at)lagedi.edu.ee).

Koolivesti ja -mütsi näidistega on võimalik tutvuda sekretäri juures.
Koolivorm on tasuline: mütsi hind on 18 eurot ning vesti hind 23-24 eurot (vesti hind sõltub suurusest).

Lisaküsimused: sekretär, tel 671 35 95, sekretar(at)lagedi.edu.ee