A. Lindgreni kirjanduslik mälumäng

5. klassi õpilased Elina, Sandra ja Karl Johannes esindasid meie kooli kirjanduslikus mälumängus, mis toimus juba kolmandat aastat. Sel aastal oli mälumäng Astrid Lindgreni kolme ümmarguse sünnipäevani jõudnud raamatu peale: „Meisterdetektiiv Blomkvist“ – 70, „Hulkur Rasmus“ – 60 ja „Röövlitütar Ronja“ – 35. Mälumäng toimus Kadriorus Särevi Teatritoas, mis oli näitlejatepaari Andres ja Anna Särevi koduks pikki aastaid. Nüüd korraldatakse seal luuleõhtuid ja teatriteemalisi töötubasid.

„Lindgrenimängus“ oli võistlustules 16 Harjumaa ja Tallinna kooli ning Lagedi Kool sai 9. koha. Pidime lahendama ka lisaülesande, sest poolfinaali ühele kohale pretendeeris kolm kooli. Seekord jäime napilt poolfinaalist välja. Järgmisel aastal osaleme jälle, sest kirjanduslik mälumäng on üks vahva ettevõtmine koolinoortele.