Aappo Jämsä aappo.jamsa(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Anne Kibuvits anne.kibuvits(at)lagedi.edu.ee pikapäevarühma õpetaja
Anne-Ly Erik annely.erik(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Ehtela Sädem ehtela.sadem(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Elve Mäekivi elve.maekivi(at)lagedi.edu.ee keemia, füüsika, matemaatika
Eva Koppen eva.koppen(at)lagedi.edu.ee matemaatika
Eve Aunver eve.aunver(at)lagedi.edu.ee tantsuõpetus
Hedi Tammeleht hedi.tammeleht(at)lagedi.edu.ee inglise keel
Ingrid Juht ingrid.juht(at)lagedi.edu.ee muusikaõpetus
Janne Schasmin janne.schasmin(at)lagedi.edu.ee liikumisõpetus, loovliikumine
Kaie Väinsalu kaie.vainsalu(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
Katri Sild katri.sild(at)lagedi.edu.ee abiõpetaja
Katrin Betlem katrin.betlem(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Kersti Kärner kersti.karner(at)lagedi.edu.ee abiõpetaja, õpiabiõpetaja
Kärt Kruuk kart.kruuk(at)lagedi.edu.ee inimeseõpetus
Leila Malva leila.malva(at)lagedi.edu.ee eesti keel UK õpilastele
Liina Malva liina.malva(at)lagedi.edu.ee eripedagoog
Mai Laksberg mai.laksberg(at)lagedi.edu.ee kunstiõpetus, käsitöö, kodundus (tööleping peatatud)
Margret Alexandra Aljasmäe margret.aljasmae(at)lagedi.edu.ee väikeklassiõpetaja
Maris Lind maris.lind(at)lagedi.edu.ee eesti keel, kirjandus
Maris Malva maris.malva(at)lagedi.edu.ee bioloogia, geograafia, loodusõpetus
Marjana Lend marjana.lend(at)lagedi.edu.ee inglise keel
Merilin Uder merilin.uder(at)lagedi.edu.ee inimeseõpetus, HEV-koordinaator, sotsiaalpedagoog
Monika Avalaid monika.avalaid(at)lagedi.edu.ee töö- ja tehnoloogiaõpetus
Nadežda Lesik nadezda.lesik(at)lagedi.edu.ee matemaatika (tööleping peatatud)
Natalja Lavrova natalja.lavrova(at)lagedi.edu.ee inglise ja vene keel
Nils Suhov nils.suhov(at)lagedi.edu.ee digiõpetus
Olga Khodyreva haridustehnoloog(at)lagedi.edu.ee digiõpetus, haridustehnoloog
Olesja Balandina olesja.balandina(at)lagedi.edu.ee matemaatika
Pille Rask pille.rask(at)lagedi.edu.ee liikumisõpetus
Pille Türner pille.tyrner(at)lagedi.edu.ee bioloogia, loodusõpetus 
Pilvi Leemets pilvi.leemets(at)lagedi.edu.ee õpiabirühma õpetaja
Reelika Auli reelika.auli(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Signe Helstein signe.helstein(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Silvi Paramonova silvi.paramonova(at)lagedi.edu.ee vene keel
Sirje Piho sirje.piho(at)lagedi.edu.ee ajalugu ja ühiskonnaõpetus, geograafia
Svetlana Soosalu svetlana.soosalu(at)lagedi.edu.ee inglise ja vene keel
Tiina Janson tiina.janson(at)lagedi.edu.ee tööõpetus, kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
Tiina Ojabstein tiina.ojabstein(at)lagedi.edu.ee logopeed, eesti keel