Aappo Jämsä aappo.jamsa(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Andero Põllu andero.pollu(at)lagedi.edu.ee liikumisõpetus
Anne Kibuvits anne.kibuvits(at)lagedi.edu.ee pikapäevarühma õpetaja
Anne-Ly Erik annely.erik(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Ehtela Sädem ehtela.sadem(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Elve Mäekivi elve.maekivi(at)lagedi.edu.ee keemia, füüsika, matemaatika
Eva Koppen eva.koppen(at)lagedi.edu.ee matemaatika
Eve Aunver eve.aunver(at)lagedi.edu.ee tantsuõpetus
Ingrid Juht ingrid.juht(at)lagedi.edu.ee muusikaõpetus
Janne Schasmin janne.schasmin(at)lagedi.edu.ee liikumisõpetus, loovliikumine
Kaie Väinsalu kaie.vainsalu(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja, pikapäevarühma õpetaja
Katri Sild katri.sild(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Kersti Kärner kersti.karner(at)lagedi.edu.ee abiõpetaja, õpiabiõpetaja
Kärt Kruuk kart.kruuk(at)lagedi.edu.ee inimeseõpetus
Liina Malva liina.malva(at)lagedi.edu.ee eripedagoog
Liis Tagel liis.tagel(at)lagedi.edu.ee eesti keel, loodusõpetus, pikapäevarühma õpetaja
Mai Laksberg mai.laksberg(at)lagedi.edu.ee kunstiõpetus, käsitöö, kodundus (tööleping peatatud)
Mare Luik mare.luik(at)lagedi.edu.ee eesti keel ja kirjandus
Margret Alexandra Aljasmäe margret.aljasmae(at)lagedi.edu.ee väikeklassiõpetaja
Maris Lind maris.lind(at)lagedi.edu.ee eesti keel, kirjandus
Maris Malva maris.malva(at)lagedi.edu.ee bioloogia, geograafia, loodusõpetus
Marjana Lend marjana.lend(at)lagedi.edu.ee inglise keel
Merilin Uder merilin.uder(at)lagedi.edu.ee inimeseõpetus, HEV-koordinaator, sotsiaalpedagoog
Monika Avalaid monika.avalaid(at)lagedi.edu.ee töö- ja tehnoloogiaõpetus
Nadežda Lesik nadezda.lesik(at)lagedi.edu.ee matemaatika
Natalja Lavrova natalja.lavrova(at)lagedi.edu.ee inglise ja vene keel
Nils Suhov nils.suhov(at)lagedi.edu.ee digiõpetus
Olesja Balandina olesja.balandina(at)lagedi.edu.ee matemaatika
Pille Rask pille.rask(at)lagedi.edu.ee liikumisõpetus
Pille Türner pille.tyrner(at)lagedi.edu.ee bioloogia, geograafia, loodusõpetus (tööleping peatatud)
Pilvi Leemets pilvi.leemets(at)lagedi.edu.ee loodusõpetus, õpiabirühma õpetaja
Reelika Auli reelika.auli(at)lagedi.edu.ee klassiõpetaja
Rita Leesmäe rita.leesmae(at)lagedi.edu.ee käsitöö ja kodundus
Signe Helstein signe.helstein(at)lagedi.edu.ee abiõpetaja, loodusõpetus
Silvi Paramonova silvi.paramonova(at)lagedi.edu.ee vene keel
Sirje Piho sirje.piho(at)lagedi.edu.ee ajalugu ja ühiskonnaõpetus, geograafia
Svetlana Soosalu svetlana.soosalu(at)lagedi.edu.ee inglise ja vene keel
Tiina Janson tiina.janson(at)lagedi.edu.ee tööõpetus, kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
Tiina Ojabstein tiina.ojabstein(at)lagedi.edu.ee logopeed, eesti keel