• [showhide type=”links15″ more_text=”Lagedi Kooli kodukord põhikoolis” less_text=”Lagedi Kooli kodukord põhikoolis”]

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

[/showhide]
  • [showhide type=”links16″ more_text=”Lagedi Kooli isikuandmete töötlemise kord” less_text=”Lagedi Kooli isikuandmete töötlemise kord”]

[/showhide]
  • [showhide type=”links0″ more_text=”Lagedi Kooli COVID-19 tegevusplaan” less_text=”Lagedi Kooli COVID-19 tegevusplaan”]