Üldinfo
Lagedi Kooli sümboolikaga mütsi ja vesti kandmise traditsioon sai alguse 2012/2013 õa. Alates 2016/2017 õa. on Lagedi Kooli õpilastel koolivormi kandmine kohustuslik (vt. Lagedi Kooli koolivormi statuuti).

Lagedi Kooli koolivormi valmistajaks on OÜ NORRISON

Koolivormi tellimine:

Tellimisperiood 01.aprill – 26.juuni tellimused saate kätte koolist augusti lõpus. Täpsem info tellimiskeskkonnas.

Tellimisperiood 01.september – 20.september tellimused saate kätte koolist oktoobri lõpus. Täpsem info tellimiskeskkonnas.

KOOLIVORMI TELLIMISE JA OSTMISE ÜLDINFO SIIT!

KOOLIVORMI TOOTED JA TELLIMINE SIIT!

KOOLIVORMI E-POOD on avatud aastaringselt.

Aastaringselt on võimalik osta embleemita koolivormi elemente (mustad püksid, seelikud, triiksärgid jne.) Norrisoni e-poest ,  e-koolivorm. Tarneaeg 6 tööpäeva möödudes. Ostetud tootete saatmise variandid on  Omniva postiteenus või Ülemiste keskuse Norrison kauplus.

Koolivormi rõivaste suurusi on võimalik proovida alates 03.05.2021 Norrison OÜ salong-kaupluses aadressil Telliskivi 60/2, D-korpus, i-hoone. E-R kella 10.00 – 18.30 ja L kella 11.00 – 18.30, P suletud.

Vestid on valmistatud 50% peenest meriino villast ja 50% polüakrüülist.
Laste vestid tellitakse pikkuse järgi. Erimõõtmetes vestide tellimiseks tuleb lisaks pikkusele lisada ka lapse rinna-, vöö- ja puusaümbermõõt. Soovitame tellida vähemalt 1-2 numbrit suurema vesti (lapsed), kuna vestid ei vasta standardsuurustele. Naiste ja meeste vestide tellimisel tuleb ära märkida nii suurusenumber kui ka kasv.

Koolimütsi tellimine:
Koolimütside tellimisperioodid on samad, mis koolivormidel.

Koolimüsti tellimiseks on vajalik teada peaümbermõõtu. Koolimütside tellimuse esitab kool. Vastavalt tellimusele koostab Rae valla rahandusamet lapsevanemale arve.

Koolimütsi tellimuse saab esitada sekretärile e-posti teel (sekretar(at)lagedi.edu.ee).

Mütside tellimuses märkida kindlasti: õpilase nimi ja pea ümbermõõt. Mütse saab kevadisel tellimisperioodil tellida kuni 16. juunini.

Koolivesti ja -mütsi näidistega on võimalik tutvuda sekretäri juures.
Koolivorm on tasuline: mütsi hind on 21 eurot ning vesti hind 29 eurot.

Lisaküsimused: sekretär, tel 671 35 95, sekretar(at)lagedi.edu.ee

IMG_6839