Lagedi Koolis on head võimalused sportimiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Uhiuus pallimängudesaal mõõtmetega 12,4 * 21,1m ja aeroobikasaal 42 ruutmeetrit võimaldavad nüüd  ka Lagedil sisespordiga tegeleda.

Lagedi Kool koostöös Rae Valla Spordikeskusega ootavad aktiivseid sportlikke inimesi uusi tingimusi võimalikult palju kasutama. Spordisaal sobib  hästi  rahvasporditasemel võrkpalluritele, korvpalluritele, saalihoki ja liikumisrühmadele. Võimalik on mängida ka sulgpalli ja lauatennist. Loodame, et uued saalid leiavad aktiivset kasutust kooli- ja lasteaialaste, õhtustel aegadel ringitundide, treeningute  ja täiskasvanute spordigruppide näol. Samuti on oodatud sportlikud sünnipäevad ja firmaüritused.

Rae valla Spordikeskuse ruumide ja rajatiste kasutamise hinnakiri Lagedi Koolis

Rae valla Spordikeskuse ruumide ja rajatiste kasutamistasude ning teenuste hinnakiri 2019

Ruumide ja rajatiste kasutamine 1 h E-R 17.00-22.00 E-R 06.30-16.59 L-P soodusaeg Laste-ja noortetreeningud (kuni 19a)
Pallimängusaal 16 eurot 10 eurot 9 eurot