Lagedi Koolis on head võimalused sportimiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Uhiuus pallimängudesaal mõõtmetega 12,4 * 21,1m ja aeroobikasaal 42 ruutmeetrit võimaldavad nüüd  ka Lagedil sisespordiga tegeleda.

Lagedi Kool koostöös Rae Valla Spordikeskusega ootavad aktiivseid sportlikke inimesi uusi tingimusi võimalikult palju kasutama. Spordisaal sobib  hästi  rahvasporditasemel võrkpalluritele, korvpalluritele, saalihoki ja liikumisrühmadele. Võimalik on mängida ka sulgpalli ja lauatennist. Loodame, et uued saalid leiavad aktiivset kasutust kooli- ja lasteaialaste, õhtustel aegadel ringitundide, treeningute  ja täiskasvanute spordigruppide näol. Samuti on oodatud sportlikud sünnipäevad ja firmaüritused.

Spordirajatised Lagedi koolis Sihtgrupp / aeg Hind
Pallimängusaal Lapsed / noored kuni 22
Pensionärid / puuetega inimesed (60min)
Rae valla koolide õppeainetund (45 min)