Eesti Vabariigi ja Lagedi Kooli sünnipäev

Eelmisel nädalal tähistas Lagedi koolipere kahte tähtsat sünnipäeva.

23. veebruaril tähistasime Eesti Vabariigi 98 aastapäeva piduliku aktusega. Eesti ajaloost ja keerulisest teekonnast vabaduse poole rääkis õpilastele Eesti Vabadusvõitluse Muuseumi looja Johannes Tõrs. Tema juttu ilmestasid mitmed sõjas kasutusel olnud esemed ning kolm Lagedi koolipoissi Tommy, Harry ja Reimo, kelle kehastamine vanaisaks, pojaks ja lapseks, andis ka pildis edasi emotsiooni olnust.

26. veebruaril sai Lagedi Kool 231 aastaseks ning selle tähtsa päeva auks valmistasid kõik klassid uhked sünnipäevatordid. Toimus võistlus, mille käigus valiti kahes vanuseastmes ja viies kategoorias (maitse, fanataasia, retsept, välimus, tervik) välja parimad tordid. Torte hindas žürii koosseisus Mirjel Reinumägi (majandusjuhataja), Reet Rätsep (peakokk), Lidia Kurdiukova (kokk), Virge Enok (administraator), Vassili Štšerbakov (töömees-majahoidja) Kõik klassid said tunnustuse, mis päädis suure tordi söömisega.

3 4 5 6