Kokkuvõte “Lagedi Kooli fotokonkurss 2016”

Lagedi Kooli fotokonkursil oli 14 osalejat (1.-3.klass oli 11 osalejat, 4.-9.klass oli 2 osalejat ning 1 õpeja). Kokku saadeti konkursile 26 fotot. Fotokonkursi teemaks oli „Kaunis kodupaik“.

Žürii: Veski Matist Heikki Põhi, harrastusfotograaf Sören Ruutsoo, professionaalne fotograaf Gen Vagula, Lagedi Kooli endine õppealajuhataja ja kunstiõpetuse õpetaja Riina Noor, Lagedi Kooli vilistlane Helena Ojabstein.

FB hääletus (avalik).

FB hääletuse põhjal osutus lemmikfotoks „Rippsild Lagedil“, mille autor oli 3.klassi õpilane Arette-May.

Žürii hääletuse tulemus oli:

1.-3.klass „Varjude mäng“ autor Fred Felix (1.klass)

4.-9.klass „Keras!“  autor Kaur (6.klass)

Õpetajad  „Tõkkejooks – suveks saledaks“ autor Elve Luik

Täname fotokonkursi toetajat  Balti Veski AS’i, žürii liikmeid, perekond Jänes‘t ning kõiki osavõtjaid!

2016/2017 õppeaastal on fotokonkursi teemaks „Puhkus Eestimaal“. Alustage juba täna! Ootame rohket osavõttu nii õpilaste kui õpetajate seas! Fotode esitamise tähtaeg teatatakse uuel õppeaastal.