Lagedi Kool Harjumaa õpilasüritustel

Lagedi Kooli 8. ja 9. klassi õpilased osalesid eelmisel nädalal kahel Harjumaa koolidevahelisel õpilasüritusel.

29. novembril osalesid 8. klassi õpilased Merilyn, Kaur ja Taave ning 9. klassi õpilased Annabel, Anni, Ursula ja Kris Ilmar Viimsi koolis toimunud koolinoorte mälumänguturniiril.

8. klassi õpilased saavutasid maakondlikus arvestuses III koha ning 9. klassi õpilased IV koha.

01. detsembril osalesid 8. ja 9. klassi õpilased Kaur, Emil-Otomar, Anni ja Ursula Saku Gümnaasiumis toimunud keemia ja füüsika vikotoriinil “Välk ja pauk”, kus 19. võistkonna seast saavutati tubli V koht.

Õnnitleme õpilasi ja õpetajaid saavutatud väga heade tulemuste eest!

Täname ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajat Sirje Piho õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest koolinoorte mälumänguturniiriks ning keemia-füüsika õpetajat Elve Luike õpilaste ettevalmistamise ja juhendamise eest keemia ja füüsika viktoriiniks.