Lagedi Kooli Playbox 2016

Neljapäeval, 04. veebruaril 2016 toimus traditsiooniline Lagedi Kooli Playbox.

Seekord oli tegu õhtuse üritusega ja kaasa said elama tulla kõik, kes soovisid.
Kokku sai näha 12 erinevat etteastet 32 õpilase poolt 1.-9. klassist. Esitusi hinnati kahes vanuserühmas: 1.-4. klass ja 5.-9. klass. Auväärt žüriise kuulusid Lagedi Kooli endine huvijuht ja vilistlane Mariin Virolainen, vilistlane Kristen Sekk ning õppejuht Merilyn Saarkoppel.

Otsust tehti kaua ja tulemused on järgmised:
1.-4. klassi vanuserühmas
I KOHT Kukerpillide lauluga “Ühiselu” 4. klassi tüdrukud Karin Eiland, Krislin Klemm, Linda-Mari Nurk ja Lisete Štšerbakov.
Nemad lähevad Lagedi Kooli esindama ka Harjumaa vooru Kose Kultuurikeskusesse 18.veebruaril 2016!

II KOHT Shanoni lauluga “Ootan ööd” 4. klassi poisid Martin Aava, Tauri Kümnik, Rasmus Sirkel, Karl-Johannes Randrüt.

III KOHT Renate feat Scardoff lauluga “Katkised inimesed” 3. klassi tüdrukud Arette-May Karu ja Mirje Peramets.

5.-9. klassi vanuserühmas anti välja GRAND PRIX auhind, milleks oli rändkarikas. Selle võitsid 7. ja 8. klassi tüdrukudAnni Petron, Christiine Eliis Veersalu, Sandra Kasemaa ja Kärolin Klemm “Lenna Kuurmaa” kuulsaks lauldud Musta Q lauluga “Kuum on liin”.

ERIAUHINNAD:
Geniaalsete lahenduste eest võitsid 8. ja 9. klassi tüdrukud Hanna Kass, Lisette Raud ja Rebecca Ulp
Hämmastava sarnasuse eest 4. klassi poiss Tauri Kümnik
Julguse eest 3. klassi tüdruk Mirje Peramets
Ämblikmehe kehastamise eest 4. klassi tüdruk Helena-Karmen Kamarik

Saime näha ka 7. klassi õpilaste Annabel Pops, Anni Petron, Rane-Liis Samm, Christiine-Eliis Veersalu, Carmel-Ly Vilde ja Victoria-Loreen Jaanberg rõivakollektsiooni “Tropical rhythm” ning kaasa elada koolibändile Young and Wanted.

Suur tänu kõigile juhendajatele, osalejatele, esinejatele, korraldajatele, žüriile ja pöidlahoidjatele!