Lagedi Kooli Playbox 2022

Kolmapäeval, 20. aprillil 2022 toimus traditsiooniline Lagedi Kooli Playbox. Paar aastat pausil olnud sündums oli taas väga meeleolukas ja emotsioone pakkuv.

Kokku sai näha 15 erinevat etteastet 1.-4. klassist. Kahjuks vanemas vanuserühmas polnud haigestumise tõttu ühtki esinemisnumbrit. Auväärt žüriise kuulusid sekretär Kaidi Källo, kooli raamatukoguhoidja Reet Johanson ning eesti keele ja kirjanduse õpetaja Maris Lind.

Žürii oli üksmeelne ja tulemused on järgmised:
I KOHT Ariana Grande lauluga “7 rings” 3. klassist Lisann Saagim ja 4. klassist Lisette Laatre ja Laura Laatre ning filmist “Moana” lauluga “How far ill go” 2.A klassist Naomi Altjõe.

II KOHT Stefani lauluga “Hope” 2.B klassist Emma Peets, Henry Veiserik ja Krister  Remmel ningAlika Milova lauluga “Arcade” 2.A klassist Kristiina-Heleena Sasse.

III KOHT Liis Lemmsalu lauluga “Kehakeel” 1.B klassist Anabell Soo, Anna-Maria Vumba, Mirtel Vinni, Äli Kingumets, Linda Leinberg, Kirsi Lee Kutberg ja Maverik Metsis ning Nublu lauluga “Croissantid” 2.A klassist Travis Viires ja Adrian Soo.

Suur tänu kõigile juhendajatele, osalejatele, esinejatele, korraldajatele, žüriile ja pöidlahoidjatele!