Oktoober – õpetajate kuu

Lagedi Kool tähistas õpetajate päeva 04. oktoobril. Õpetaja ametit said proovida 9. klassi õpilased, kes andsid tunde 1.-7. klassidele. 8. klassile olid päeva sisustama tulnud töötukassa meeskond ning lapsevanemad Triin Mardiste, kes viis koos oma isaga läbi ajalootunni viikingitest ja Erik Metsis, kes viis läbi huvitavad füüsikatunnid. Täname teid osalemast ja oma põnevaid teadmisi õpilastele jagamast!

Sellel päeval ei saanud ka õpetajad niisama puhata, vaid neile toimusid samuti kaks tundi. Õpetajad osalesid tehnoloogiatunnis, kus sai valmistada lõikelaua. Teine oli käsitöötund, kus õpiti makramee tehnikas punuma. Aitäh tundide läbiviijatele Monika Avalaid, Svetlana Soosalu ja Tiina Janson!

Rae vald tunnustas haridustöötajaid Rae Kultuurikeskuses toimunud pidulikul tänuüritusel. Lagedi Kooli õpetajad olid nomineeritud mitmes kategoorias.

Põhikooli aineõpetajad eesti keele ja kirjanduse õpetaja Maris Lind ja keemia, füüsika, matemaatika õpetaja Elve Mäekivi.

Klassiõpetaja Reelika Auli

Klassijuhataja Nadežda Lesik

Õppeasutuse juht Merilyn Saarkoppel

Tugiteenuste meeskonnast logopeed Tiina Ojabstein, kes pälvis Rae valla aasta tugispetsialist 2021 tunnustuse. Varasemalt on T. Ojabstein pälvinud Rae valla aastaõpetaja 2015 tunnustuse.