Olümpiaadid ja võistlused jaanuaris ja veebruaris 2016

Viimase kahe kuu jooksul on toimunud Lagedi Koolis, Rae vallas ja Harjumaal hulganisti erinevaid võistlusi ja olümpiaade, kus on väga edukalt osalenud ka meie kooli 4.-9. klassi õpilased.

1. veebruaril toimus Rae Kultuurikeskuses Rae valla koolidevaheline MOE-SHOW „Naturale“. Lagedi Kooli 7. klassi tüdrukud, Anni, Christiine Eliis, Ursula, Victoria-Loreen, Carmel-Ly, Rane-Liis ja Annabel, saavutasid 5.-8. klasside vanuseklassis auväärt II koha. Juhendaja kunsti- ja käsitööõpetaja Mai Laksberg.
  2. veebruaril Saue Gümnaasiumis toimunud bioloogia olümpiaadil osalesid meie koolist 7. ja 9. klassi õpilased. Erilist tähelepanu väärib aga Anni 7. klassist, kellel oli au koju tuua III koht. Juhendaja bioloogiaõpetaja Pille Türner.
  3. veebruaril Loo Keskkoolis toimunud ajaloo olümpiaadst võtsid osa 6.-9. klassi õpilased, kelle hulgast paistsid eriti silma 6. klassi õpilane TaaveVIII koht, 7. klassi õpilased UrsulaV koht, Annabel VI-VII koht ja 8. klassi õpilane HannaIX koht. Juhendaja ajalooõpetaja Sirje Piho.

Üleriigilise võistluse NUPUTA Harjumaa piirkonnavoor toimus 17. veebruaril Kose Gümnaasiumis. Meie kool oli esindatud 5.-7. klassi õpilaste poolt. 7. klassi õpilased Anni, Kris-Ilmar ja Rando saavutasid seal võistkondliku tugeva IV koha. Juhendajateks matemaatikaõpetajad Pilvi Leemets ja Eda Tuvikene.

Ja kohe järgmisel päeval, 18. veebruaril toimus Kose Gümnaasiumis taaskord üks ettevõtmine, milleks oli Harjumaa PLAYBOXide esitamise võistlus. Lagedi Koolil oli välja panna ansambel Kukerpillid lauluga „Ühiselu“. Suurepäraselt ja III koha vääriliselt esitasid seda meie 4. klassi õpilased Karin, Krislin, Linda-Mari ja Lisete. Juhendajateks klassijuhataja Kaie Väinsalu ja huvijuht Liisi Vesselov.

Erilist tähelepanu võib pöörata meie kooli 7. klassi õpilasele Annile, kes osales eelpool manitud mitmele võistlusele-olümpiaadile veel ka jaanuari kuu lõpus Loo Keskkoolis toimunud emakeeleolüpiaadil. Lisaks sellele võttis Anni osa Eesti-sisese õpilasvahetuse programmist VeniVidiVici, mille raames viibis ta ühe nädala Saaremaa Ühisgümnaasiumis vahetusõpilasena.

Täname juhendajaid õpilaste ettevalmistamise eest ja kiidame õpilaste eduka esinemise eest!

Täname kõiki õpilasi, kes samuti on osalenud eelpool nimetatud võistlustel ja olümpiaadidel ning esindanud Lagedi Kooli.