Õpilasüritused

Lagedi Kooli õpilased osalesid nädalavahetusel ja -alguses kahel meie kooli jaoks väga edukalt lõppenud õpilasüritusel.

Laupäeval toimus Saue Gümnaasiumis ajaloo olümipaadi Harjumaa piirkonnavoor. Kiidame 6. klassi õpilasi Patrik Hukot (IV koht), Fredyt (VIII koht), Katariinat (IX koht); 7. klassi õpilast Miat (X koht), 8. klassi õpilast Laurat (VII koht). Täname kõiki olümpiaadil osalenud õpilasi!

Esmaspäeval toimus Rae Kultuurikeskuses Rae valla koolidevaheline MOESHOW pealkirjaga “Maapõuest”, kus 13. osalenud võistkonna seast Lagedi Kooli 5.-6. klassi õpilased Eva, Mirelle, Mia, Ksenia, Laura, Katariina, Annika tõid koju I koha. Palju õnne!

Avaldame kiitust õpilasi juhendanud õpetajatele: ajalooõpetaja Sirje Pihole, käsitööõpetaja ning moe- ja disainiringi juhendajale Helen Atspoolile eduka ja tulemusliku õpilaste ettevalmistamise eest!