Pidulik lippude heiskamise tseremoonia

5. oktoobril 2016 tähistati õpetajate päeva. Lagedi Koolis sai see päev veel teisegi tähenduse, kui hommikupoolikul õpetajate päeva puhul korraldatud aktuse esimeses pooles kogunes kogu Lagedi koolipere koolimaja ees olevale lipuväljakule ning heisati piduliku tseremoonia saatel Eesti Vabariigi lipp, Rae valla lipp ning Lagedi Kooli lipp.

7. klassi poisid, Kaur ja Taave, kõnelesid ka lood nendest kolmest lipust, nende sünnist ja kasvamisest (juhendajaks ajalooõpetaja Sirje Piho).

Lippude masti tõmbajateks olid Lagedi Kooli õpetajad ja neid assisteerisid meie kooli õpilased:

Pilvi Leemets, kes on Lagedi Koolis olnud õpetaja üle 40. aasta, mis teeb temast Lagedi Kooli staažikaima õpetaja ning on sellega eeskujuks nii õpetajatele meie koolis kui ka väljaspool. Teda assisteeris Ursula 8. klassist.

Tiina Ojabstein, kes on samuti Lagedi Kooli pikaaegne õpetaja, praegu 7. klassi juhataja. Tiina Ojabstein pälvis eelmisel aastal Rae valla aastaõpetaja tiitli. Õpetajat assisteeris 7. klassi õpilane Jako Jeremi.

Pille Türner, meie kooli üks nooremaid õpetajaid, kuid väga tegus ja ettevõtlik, konkreetne ja kindlasti põnevate tundide läbiviija, kuna eelmisel aastal valisid Lagedi Kooli õpilased just õpetaja Pille lemmikõpetajaks 2015. Pille Türner on hetkel 5. klassi juhataja, eelmisel aastal lõpetas tema juhendatud klass põhikooli. Pille Türnerit assisteeris Berit 6. klassist.

Avaldame suurt tänu 2016 aasta juuni kuus 9. klassi lõpetanud õpilastele ja nende vanematele, kes nimelt oma lõpetamise puhul tegid koolile kingituseks just meie Lagedi Kooli lipu, mis oli ka 5. oktoobri hommikupoolikul asetleidva lipu tseremoonia toimumise alustalaks.

img_4897 img_4898 img_4902 img_4924

img_4927 img_4930