Stiilinädal

18.-21. aprill 2016 toimus Lagedi Koolis traditsiooniline stiilinädal. Kõik said eelnevalt teemade valikul kaasa rääkida. Populaarsemad teemad olid sellel aastal nohikud, tibid ja gängsterid, piraadid ja mereröövlid ning punkarid. Igal päeval toimusid ka vastavalt stiilile erinevad tegevused. Nohikud otsisid koolimaja seintele peidetud tähti ja moodustasid nendest võimalikult pikki sõnu. Kõige pikema sõna moodustasid 2. klassi õpilased, milleks oli „Lumivalgeke“. Teisipäeval said kõik tibid ja gängsterid end päevasel diskol välja elada ja kolmapäeval oli meil külas piraat koos kahe papagoiga. Neljapäeval rääkisime punkaritest ja pidasime maha ühe väikese punklaulupeo. Reedel võtsime kogu nädala kokku.

Aktiivseimateks klassideks olid 1.-4. klasside arvestuses 2. KLASS ja 5 .-9. klasside arvestuses 7. KLASS.

Stiilseimad riietujad olid Peter Robin Rattasepp, Arette-May Karu, Taave Prööm, Kärolin Klemm ja õpetaja Pille Türner.

IMG_1658 IMG_1817  IMG_1740 IMG_1896